Etkinlikler

Şirket olarak eğitimleri ve sosyal etkinlikleri önemsiyoruz. Bu yüzden hem Teknokent çalışanları için hem de her seviyeden teknoloji meraklıları için çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.

Siz de bu etkinliklerimize katılmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın!

Docker ve ASP.NET Core Eğitimi

5 Ağustos 2017 Cumartesi

Saat: 13.00 - 16.00

Bu kurs süresince Docker nedir, hangi durumlarda kullanılır, Docker uygulaması ASP.NET Core yapısı ile nasıl kullanılır gibi ana başlıklar üzerinde konuşularak, Microsoft’un en yeni web teknolojisi olan ASP.NET Core ile web uygulamalar geliştirilip bunları Docker ile sanallaştırılarak, sunucuların nasıl daha verimli bir şekilde kullanılabilineceği öğretildi.

Temel Linux bilgisine sahip her yaştan yazılım meraklıları ve hâlihazırda bu sektörün içinde olan, ASP.NET Core ile proje geliştirmiş veya geliştirmeyi düşünen, yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı her katılımcıyla tanışma fırsatı yakalamış olduk. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Etkinlik Detaylarını Gör!

Teknoloji ve Kahvaltı Sohbetleri

8 Temmuz 2017 Cumartesi

Saat: 08.00 - 10.00

Bu etkinliğimiz sona erdiği için artık kayıt alamıyoruz. Ancak kahvaltı sohbetlerini en kısa zamanda tekrarlayacağız. Daha fazla bilgi ve etkinlik detayları için lütfen tıklayın.

Etkinlik Detaylarını Gör!

ASP.NET MVC Core Giriş Eğitimi

4 Temmuz 2017 - 14 Temmuz 2017 Arası Hafta İçi Her Gün

Saat: 18.00 - 19.30

Bu eğitimimiz artık sona erdiğinden dolayı kayıt alamamaktayız. Ancak ücretsiz eğitimlerimizi en kısa zamanda tekrarlamayı planlıyoruz. Bu eğitimimizle ilgili tüm detayları, haberleri ve duyuruları burdan takip edebilir, paylaştığımız video linkleri sayesinde eğitime katılamamış olsanız da yaptığımız çalışmaları takip edip izleyebilirsiniz.

Etkinlik Detaylarını Gör!