Hakkımızda

Infigra; firmaların ve her kesimden kullanıcıların online ortamdaki çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak, bu ihtiyaçları en yeni teknolojiler ve tecrübe ile harmanlayıp, Ar-Ge ve analiz çalışmaları yaparak, inovatif çözümler üretme amacıyla kurulan bir şirkettir.

Kullanımı kolay, hızlı altyapıya sahip projelerle öncelikle bölgesinde, ardından ulusal ve uluslararası alanlarda kaliteli hizmet ve ürünler geliştiren lider bir firma olmak;

Bu ürünlerin hem geliştirilme aşamalarında, hem de kullanıma sunumu ve hizmet aşamalarında bölgedeki nitelikli insan gücü için istihdam alanı oluşturarak istihdama katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.

Infigra, Doğu’nun Paris’i, Batı’nın ise her geçen gün ilgisini üzerine çektiği Malatya şehrimizdeki, Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Mesai saatlerimiz içerisinde; her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.Kariyer

Siz de ulusal ve uluslararası projelerde dinamik, azimli ve yaratıcı bir ekiple beraber çeşitli görevler almak istiyorsanız kariyerinize bizimle yön verin.

Deneyim kazanmak için henüz geç değil! Eğitim programlarımıza katıldıktan hemen sonra öğrendiklerinizi canlı projeler üzerinde uygulamaya geçirin.

Şirketimizin bünyesindeki tüm bu imkanlara sahip olmak ve ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız hemen başvurun!

Başvuru Yap